Kultowy cykl filmowy „Psy” Władysława Pasikowskiego doczekał się kontynuacji w bieżącym roku! „Psy 3. W imię zasad” dostępna jest już w telewizji internetowej. Gdzie znaleźć „Psy 3” online?

telewizor photo

Produkcja, na którą nie mogli doczekać się fani

Po wielu latach zniecierpliwienia fani wreszcie doczekali się kolejnej części, legendarnej w pewnych kręgach, serii „Psy”. Władysław Pasikowski oraz Bogusław Linda kolejny już raz połączyli siły, żeby opowiedzieć historię losów byłego funkcjonariusza służb bezpieczeństwa – Franciszka Maurera o pseudonimie Franz. Po premierze kinowej czas na premierę w telewizjach internetowych – wreszcie „Psy 3” online!

O czym opowiada fabuła kolejnej części trylogii „Psy 3. W imię zasad”?

Władysław Pasikowski po raz kolejny sięga po historię Franza Maurera, jak potoczą się jego losy tym razem? Tym razem główny bohater, po odsiedzeniu wyroku dwudziestu pięciu lat więzienia, wychodzi na wolność. Otaczający go świat jest dla niego przytłaczający, wszystko się zmieniło. Nie może liczyć na przyjaciół, bo albo nie żyją, zniknęli w tajemniczych okolicznościach lub nie chcą go znać. Na mieście jego nazwisko też już nie robi wrażenia. „Maurer, a kto to w ogóle jest?!” pytają ludzie. Teraz to Franz częściej słyszy „Nie chce mi się z Tobą gadać”. Jednak udaje mu się odszukać swojego starego informatora z czasów pracy w służbach bezpieczeństwa. Razem z nim nawiązują kontakt z Waldemarem Morawcem, którego syn zaginał. Czy wspólnymi siłami uda im się rozwiązać problem przyjaciela za dawnych lat?

Czy jest szansa, że „Psy 3” online osiągną taki sam sukces jak w kinach?

Wszystko na to wskazuje. Sam film jest zrealizowany na wysokim poziomie, ogląda się go bardzo dobrze, ani przez moment nie nuży. Władysław Pasikowski po raz kolejny spisał się na medal. Nie trzeba chyba wspominać, że gra aktorska Bogusława Lindy ponownie stoi na wysokim poziomie, jest to czołówka, jeśli chodzi o polskich aktorów. Również inni odtwórcy dają radę. Na ekranie pojawiają się jeszcze między innymi Cezary Pazura, Marcin Dorociński czy Jan Frycz oraz Mirosław Baka. Warto wspominać o aktorze młodego pokolenia – Sebastianie Fabijańskim, który również wypada całkiem nieźle. Film „Psy 3. W imię zasad” jest wypełniony szeregiem nawiązań do wcześniejszych części sagi. Każdy fan będzie się bawił fenomenalnie na seansie, zwłaszcza że można oglądać „Psy 3” online.

„Psy 3. W imię zasad” – gdzie udać się na seans?

Niestety nie można już się udać do kina, żeby obejrzeć „Psy 3. W imię zasad”, jednak można „udać” się do internetu i tam zobaczyć „Psy 3” online. To naprawdę proste, wystarczy tylko urządzenie z dostępem do szerokopasmowego łącza. Wystarczy tylko znaleźć odpowiedni serwis. A czy Ty wiesz gdzie znaleźć „Psy 3” online?

Nie wiesz, na jaką platformę się zdecydować? Gdzie znaleźć „Psy 3” online.

Platform jest mnóstwo, ciężko wybrać jedną najlepszą, każda z nich ma swoje wady i zalety. Jedną z najpopularniejszych zdaje się być IPLA. Serwis, w którym możemy oglądać ulubione filmy czy seriale. Możemy tam też znaleźć „Psy 3. W imię zasad” właśnie! Zatem zapraszamy do seansu!

Post Comment